WBS Topluluk Buluşması

Coinkeeper, World Blockchain Summit Asia'nın WBS önde gelen marka projesidir. Yaklaşan etkinlikte, tüm proje ortaklarını usulüne uygun olarak ağırlamaya hazırlanıyor

Coinkeeper, World Blockchain Summit Asia’nın (WBS) önde gelen marka projesidir. Yaklaşan etkinlikte, tüm proje ortaklarını usulüne uygun olarak ağırlamaya hazırlanıyor.

Coinkeeper, Tron Europe gibi profesyonel proje ortaklarıyla birlikte WBS Asia’ya katılacak. Bunun yanı sıra etkinlikte boy gösterecek olan CoinStelegram, Coinhashtag, TeamCore, CCFOX, Boboo, Morcrypto, PointPay, IntelliShare, IDall, Daismism, FMHM Beacon gibi nice projeler aracılığıyla dünyayı birlikte değiştirme zihniyeti ve hedefi ile Coinkeeper topluluğunun bir parçası olan diğer birçok marka ortağını bir çatı buluşturma amacıyla hazırlıklar devam ediyor.

Çalışan tam teşekküllü bir kurumsal topluluk olarak, birlikte çalışarak başarının kolayca elde edilebileceğine inanıyoruz. Bireysel olarak elde edilmesi yıllar alabilecek olan şey, CoinKeeper dünyasının şemsiyesi altında olmak suretiyle kolaylıkla ve kısa bir süre içinde elde edilebilir. Bu sebeple de tüm projeleri bir araya getirecek bir organizasyon düzenleniyor.

WBS etkinliği CoinKeeper için doğru fırsatı sunacak sadece blockchain ve kripto para dünyasında değil, aynı zamanda kaynaklarla aynı hedeflere ulaşmak için bir araya geldiğimizde tüm dünyanın kendisinde de neler başarılabileceğini göstermek içinbulunmaz bir fırsat yaratacaktır.

Coinkeeper Wbs Asya broşürüne ulaşmak için tıklayınız.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi