WhaleStats’a Göre Balinalar Sessizce ApeCoin, Loopring ve Beş Ek Ethereum Tabanlı Altcoin Biriktiriyor

 WhaleStats’a Göre Balinalar Sessizce ApeCoin, Loopring ve Beş Ek Ethereum Tabanlı Altcoin Biriktiriyor

Ethereum’un en zengin sahipleri, ETH ve genel kripto piyasaları sallanırken altcoin yığınlarını karıştırıyor.

Balina izleme platformu WhaleStats’tan elde edilen verilere göre, Bored Ape Yacht Club non-fungible token (NFT) topluluğunun üyelerine hava yoluyla bırakılan bir token olan Apecoin (APE), yazının yazıldığı sırada en büyük Ethereum balinaları arasında en çok satın alınan altcoindir, stablecoin’ler ve ETH’nin kendisi hariç.

WhaleStats’a göre, ilk 100 Ethereum balinasının cüzdanlarında ortalama 13.826 APE bulunuyor ve ortalama satın alma tutarı 172.216 dolar.

Ayrıca balinaların dikkatini çeken, sıfır bilgi kanıtlarını kullanarak merkezi olmayan borsalar oluşturmaya izin veren Ethereum tabanlı bir belirteç olan Loopring (LRC). Balina izleme hizmetine göre, ilk 100 listesindeki ortalama Ethereum balinası, 26.669 dolar değerinde ortalama 37.880 LRC token miktarına sahip.

Ethereum’un en zengin varlıkları arasında en çok satın alınan altıncı altcoin, geleneksel uygulama programlama arayüzlerini (API’ler) blok zinciri dünyasına bağlamayı amaçlayan API3 projesinin yerel simgesi olan API3’tür.

Listede ayrıca merkezi olmayan akış hizmeti Audius (AUDIO), sosyal token platformu Chiliz (CHZ), merkezi olmayan finans protokolü Yearn Finance (YFI) ve akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) yer alıyor.

Derin cebe sahip yatırımcılar ortalama 994,008 dolar değerinde 368 ETH satın aldığından, Ethereum diğer tüm kripto varlıklarının üzerindedir. İlk on listedeki diğer iki token, USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) stabil paralarıdır.

Kaynak: Balina İstatistikleri

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap