Yaban Hayatı Konservatuarı Avustralya Hayvanat Bahçesi, Algorand ile NFT projesini duyurdu

 Yaban Hayatı Konservatuarı Avustralya Hayvanat Bahçesi, Algorand ile NFT projesini duyurdu

Ünlü korumacı Steve Irwin’in ailesiyle ilişkili bir vahşi yaşam konservatuarı olan Avustralya Hayvanat Bahçesi, Wildlife Warriors koruma projesinin 20. yıldönümünü kutlamak için yeşil blok zinciri Algorand’da değiştirilemez bir belirteç (NFT) serisi duyurdu.

İlgili makaleye bakın: Algorand, 2022 Katar Dünya Kupası’nın yeni blockchain ortağı oldu

Hızlı gerçekler

Avustralya merkezli Meadow Labs ile ortaklaşa oluşturulan NFT’ler, Avustralya Hayvanat Bahçesi Yaban Hayatı Savaşçıları hayvanına dayalı olarak yardımcı program odaklı, rastgele oluşturulmuş görüntüler olacaktır.Algorand yakın zamanda duyuruldu %100 karbon negatiftir ve minimum gaz ve işlem ücretleri talep eder ve bunlar daha sonra karbon kredilerine dönüştürülür. NFT serisi ayrıca MoonPay platformu üzerinden nakit olarak satın alınabilecek. Merhum Steve Irwin’in oğlu Robert Irwin yaptığı açıklamada, “Bu yeşil zincir ve yeni teknoloji, vahşi yaşamımızın ve vahşi yerlerin korunması için savaşmaya devam etmemiz için yeni bir yol sağlıyor” dedi. Yaban Hayatı Savaşçıları 2002 yılında “Timsah Avcısı” lakaplı Steve Irwin ve eşi Terri Irwin tarafından “yaralı, tehdit altındaki veya nesli tükenmekte olan vahşi yaşamın korunması” koruma çabalarıyla “ilgilenen insanları” meşgul etmenin bir yolu olarak kuruldu. NFT serisi için önümüzdeki haftalarda kamuoyuna açıklanacak.

İlgili makaleye bakın: Algorand nedir ve neden izlenmesi gereken bir blockchain?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap