Yakından Takip Edilen Analist, Kripto Piyasalarının Düşüş Trendinin Sonuna Yakın Olduğunu Söyledi, Bitcoin (BTC) için Sıçrama Öngörüyor

 Yakından Takip Edilen Analist, Kripto Piyasalarının Düşüş Trendinin Sonuna Yakın Olduğunu Söyledi, Bitcoin (BTC) için Sıçrama Öngörüyor

Popüler dijital varlık analisti Michaël van de Poppe, kripto piyasasındaki bu gerilemenin ortasında yatırımcıların “her yerde büyük fırsatlara” sahip olduğunu düşünüyor.

Van de Poppe anlatır 595.600 Twitter takipçisi, Bitcoin’in (BTC) düşüş eğiliminin sonuna yaklaşıyor olabileceğini söyledi.

“Bitcoin için 8.000 dolar veya 12.000 dolar gibi hedefler görmeye başladıkça, bu aşağı yönlü koşunun son aşamalarına girdiğimize daha çok ikna oluyorum. Bu aslında zaten kapitülasyondur.”

Analist ayrıca öne çıkanlar Bitcoin’in yanıtlaması gereken önemli bir soru olarak 34.000 $ bölgesi.

“Burada Bitcoin için hala soru bu.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazarken neredeyse son 24 saatte bile 30.893,19 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, altcoinlerin bir yıl boyunca ayı piyasasında olacağını düşünüyor. Yine de, o diyor tüccarlar için büyük fırsatlar var.

“İnsanlar bu noktada bunun muazzam bir fırsat olduğunu görmek istemiyorlar. Hayır, insanlar daha da düşeceğimizi haykırmakla meşguller ve insanlar düşeceğimize inanıyorlar. Belki yapabiliriz. Kesinlikle. Ama ters tarafı çılgınca. O fiyatlara neredeyse bir böbreğimi satacaktım.”

Analist, bu fırsatlardan birinin merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) olduğunu savunuyor.

“Chainlink için seviye vuruşu.

Her yerde büyük fırsatlar.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

LINK, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık %2,5 artışla 8,57 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Meranna/Andy Chipus
Yorum Yap