Yakından Takip Edilen Kripto Analisti, Altseason Başladığında Bir Altcoin ‘En Çok Hareket Edecek’ Olacak

 Yakından Takip Edilen Kripto Analisti, Altseason Başladığında Bir Altcoin ‘En Çok Hareket Edecek’ Olacak

Popüler kripto stratejisti Kevin Svenson, alt sezon başlarsa orta büyüklükte bir altcoinin “en çok hareket edenlerden” biri olmaya hazır olduğunu söyledi.

Svenson anlatır 96.600 Twitter takipçisi, 2. katman protokolü Loopring’in (LRC) muhtemelen pazarın çoğunu geride bırakacak.

“Yakında bir Alt Sezon alırsak, LRC’nin en çok hareket edenlerden biri olabileceğini düşünüyorum. Bu genellikle tonlarca hızla hareket eder. Şu anda dipte. Ayrıca Loopring, yüksek ücretlerin olduğu zamanlarda ETH için en sevdiğim Katman-2 çözümlerinden biri.”

Loopring Çarşamba günü %46 artışla 0.84$’dan 1.23$’a yükseldi. Piyasa değerine göre 80. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 1,12 dolardan işlem görüyor.

Fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni takas edilemeyen token (NFT) platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansmanla birlikte geldiğini duyurmasıyla geldi.

Svenson diyor LRC kazançlarından bir miktar kar aldı.

Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanarak Ethereum (ETH) ağı üzerinde velayet dışı, sipariş defteri tabanlı değiş tokuşlar oluşturmasına olanak tanır. LRC sahipleri, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden stake ödülleri kazanabilirler.

Svenson ayrıca diyor Bitcoin (BTC) “canlanıyor” gibi görünüyor.

PSAR standlar parabolik durdurma ve geri gösterge için.

Bitcoin, yazı yazılırken 42.830.85 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %4’ten fazla ve geçen ay %14,6 arttı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Wuttikai Pimpakhun/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap