Yatırım Legend Mark Mobius, Kripto Yatırımcılarına Uyarı Verdi, Bitcoin (BTC) İçin Korkunç Fiyat Hedeflerini Detaylandırdı

 Yatırım Legend Mark Mobius, Kripto Yatırımcılarına Uyarı Verdi, Bitcoin (BTC) İçin Korkunç Fiyat Hedeflerini Detaylandırdı

Tecrübeli yatırımcı ve Mobius Capital Partners’ın kurucu ortağı Mark Mobius, Bitcoin (BTC) tüccarlarına, önde gelen kripto varlığını hala yıkıcı kayıpların beklediğine dair bir uyarı veriyor.

yeni bir röportaj yapmak Financial News London ile Mobius, “düşüş satın almaya” karşı uyarıda bulunuyor ve piyasa değerine göre en iyi dijital varlığı 10.000 dolara kadar indirecek bir erimenin ufukta olduğunu söylüyor.

Mobius, “dipten satın al” stratejisinin geçmişte tüccarlar için işe yaramış olsa da, bu sefer bunun iyi bir fikir olmadığını söylüyor. Bununla birlikte, Bitcoin bir kez daha 10.000 dolara düşmeden önce 20.000 dolara düştükten sonra hafif bir yükseliş olabileceğini belirtiyor.

“[Buying the dip] Bitcoin 20.000 dolara ulaşana kadar bu sefer çalışmayacak, oradan bir sıçrama olabilir, ancak bir sonraki hedef 10.000 dolar olacak.”

Stabilcoin ihraççısı ve Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) çöküşünün yol açtığı en son kripto piyasası çöküşü, Bitcoin’in yedi günün en yüksek seviyesi olan 36,242 $’dan %25.7’lik bir düşüşle 26.910 $’a düştüğünü gördü.

Daha önce Mobius, tüccarları kripto varlıklarının “yatırım” olmadığı veya enflasyona karşı iyi korunma araçları olmadığı konusunda uyarmıştı, bunun yerine fiat para biriminin devalüasyonuna karşı bir araç olarak hisse senetlerini tercih etmişti. Ayrıca deneyimli yatırımcı, Bitcoin ve dijital varlıklardan “din” olarak bahsetti.

“Hisse senetleri kesinlikle cevap çünkü para birimlerinin devalüasyonu ortadan kalkmayacak, bu da enflasyonun yüksek oranda devam edeceği anlamına geliyor. Unutmayın, ABD para arzı %30’un üzerinde arttı.

Bitcoin durumu ve kripto para durumu dindir. Bu bir yatırım değil, bu bir din. Buna inanıyorlar. İnsanlar zenginleştiklerini sanıyorlar ve müzik çalmaya devam ettiği sürece sorun yok.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/klyaksun
Yorum Yap