Yaygın Olarak Takip Edilen Kripto Tüccarı, Bitcoin’in (BTC) Yakında 46.000 Doları Yeniden Test Edebileceğini Söyledi, STEPN (GMT) Değerlemesini Açıkladı

 Yaygın Olarak Takip Edilen Kripto Tüccarı, Bitcoin’in (BTC) Yakında 46.000 Doları Yeniden Test Edebileceğini Söyledi, STEPN (GMT) Değerlemesini Açıkladı

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) yükselen altcoin STEPN’in (GMT) değeri hakkında konuşurken yakında 46.000 $ ve ötesine ulaşabileceğini söyledi.

Yeni bir tweet’te, Van de Poppe hisseler 586.300 takipçisi ile piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı için önemli seviyeleri vurgulayan iki BTC tablosu.

“Piyasa devam görmek istiyorsa, o bölgeyi Bitcoin için 42.3 bin dolar civarında kırması gerekiyor.

Bu aynı zamanda günlük bir kırıcıdır.

Kırılırsa, 46 bin dolarlık yeni bir testin köşede ve muhtemelen 50 bin doların üzerinde olduğunu varsayıyorum.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe düşünüyor Bitcoin, bir dönem için “şimdiye kadar çok iyi” görünüyor. yukarı devamı, ABD Dolar Endeksi’nin (DXY) zayıflık gösterdiğine işaret ediyor. DXY zayıfladığında BTC güçlenme eğilimindedir.

“Şimdiye kadar, Bitcoin için çok iyi.

DXY zayıflık gösterdiği için yukarı yönlü hareketin bittiğini düşünmüyorum…

40,3 bin dolar tutarsa, hala Bitcoin ile yukarı doğru devam etmenin muhtemel olduğunu düşünüyorum.”

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 41,656 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, kullanıcıları takas edilemez token (NFT) spor ayakkabılarla donatan ve onları gerçek hayatta atılan adımlar için ödüllendiren, patlayan yaşam tarzı altcoin GMT’ye devam ediyor. diyor STEPN’in şu anki 1.900.000.000$ değerlemesinin “tam bir şaka” olduğunu.

“Dürüst olmak gerekirse, GMT dolarının 1,9 milyar dolar değerinde olduğu gerçeği ([Fully Diluted Valuation] 18 milyar dolar) mutlak bir şaka ama çok şey anlatıyor:

– Piyasaların potansiyeli çılgın ve biz hala erken.

– Pazarlama, kriptoda işini yeniden yapıyor.

– Değerlemeler hala gülünç hale gelebilir.”

STEPN, yazı yazılırken son 24 saatte %9.2 düşüşle 3.18$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bryan VectorartistSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap