Yeni Cardano (ADA) Yükseltmesi Talep Arttıkça Performansı ve Ölçeklenebilirliği Artırıyor: IOHK

 Yeni Cardano (ADA) Yükseltmesi Talep Arttıkça Performansı ve Ölçeklenebilirliği Artırıyor: IOHK

Cardano (ADA) geliştiricileri, proje ağının kullanıcı deneyimini ölçeklendirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olacağını söyledikleri bir yükseltme sunuyor.

yeni bir göre cıvıldamak Cardano geliştirme firması Input Output Hong Kong’dan (IOHK) yapılan güncelleme, Cardano ağının blok boyutunu yüzde on artırarak 80 kiloByte’tan (kB) 88 kB’ye çıkardı.

“Bu %10’luk artış, verimi ve DApp’i artırmaya devam etmeye yardımcı olacak önemli bir ağ geliştirmesini temsil ediyor. [decentralized application] verim. 2022 boyunca Cardano’yu ölçeklendirmeye devam etmek için yaptığımız bir dizi planlı ağ optimizasyonunun en sonuncusu.”

IOHK geliştiricileri, “bir sonraki artışı belirlemek için” güncellemenin dağıtıldığı noktadan itibaren en az beş gün boyunca ağın performansını izlemeyi planlıyor.

Güncelleme, Cardano’nun Şubat ayında önceki blok boyutu artışından sadece birkaç ay sonra geliyor. IOHK notlar ağ, işlem hacminde “son zamanlarda büyük bir artışa” tanık oldu ve gelecekte daha fazla talep bekliyor.

Bununla birlikte Cardano’nun yerel varlığı mücadele etmeye devam ediyor: ADA, son 24 saatte yaklaşık %6 düşüşle, yazı yazılırken 0,834517 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto varlığı da bir ay önce fiyatlandırıldığı yere göre %29’dan fazla ve geçen Eylül ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %72 düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Admin9966Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap