Yeni Entegrasyon, Telegram Kullanıcılarının Ticaret Yapmasına, Bitcoin (BTC) ve Toncoin (TON) Göndermesine İzin Veriyor

 Yeni Entegrasyon, Telegram Kullanıcılarının Ticaret Yapmasına, Bitcoin (BTC) ve Toncoin (TON) Göndermesine İzin Veriyor

Telegram’ın 550 milyon kullanıcısı artık bir çift kripto varlığını kullanmanın kolay bir yoluna sahip.

Open Network Foundation, kullanıcıların doğrudan sohbet pencerelerinden Toncoin (TON) gönderip almaları için yeni bir yol oluşturduğunu söylüyor.

Ayrıca The Open Network’s ile etkileşime girebilirler. cüzdan botu Bitcoin (BTC) satın almak, takas etmek ve göndermek için.

bot izin verir Kullanıcılar, banka kartlarını kullanarak kripto varlıkları satın almanın yanı sıra diğer cüzdanlara para alışverişi yapmak ve transfer etmek için.

TON, Telegram’ın başlangıçta geliştirdiği, ancak menkul kıymetler düzenleyicileriyle yasal bir savaşın ardından 2020’de terk ettiği merkezi olmayan bir katman-1 blok zincirine güç veren jetondur.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, o sırada Telegram’ı, o sırada TON blok zincirinin yerel kripto para birimi olan Gram’ın kayıt dışı satışı yoluyla menkul kıymet yasalarını ihlal etmekle suçladı. Dava, şirketin projeyi iptal etmesine neden oldu.

Açık kaynak geliştiricilerinden oluşan bir topluluk olan Open Network Foundation, Telegram’ın artık projeyi takip etmeyeceğini duyurmasının ardından devreye girdi ve şimdi TON blok zincirinin geliştirilmesini destekliyor. Token Gram da Toncoin olarak yeniden adlandırıldı.

Yazma sırasında Toncoin 1,90 dolardan el değiştirirken Bitcoin 38,089 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap