Yeni Kazanç Tokeni, Kripto Piyasası Doldrums Ortasında Sadece Yedi Günde %243’ten Fazla Patladı

 Yeni Kazanç Tokeni, Kripto Piyasası Doldrums Ortasında Sadece Yedi Günde %243’ten Fazla Patladı

Kullanıcılara aktif katılım yoluyla jeton kazanma yeteneği sunan küçük ölçekli bir altcoin, kripto pazarlarını büyük ölçüde geride bırakıyor.

Kazanmak için adım uygulaması (FITFI), egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolüdür.

FITFI, Fit Finance’in kısaltmasıdır. Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, kullanıcılar, değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) biçiminde dijital spor ayakkabı satın alabilecekler. Diğer iki belirteç, KCAL ve SNEAK, ekosistemin bir parçası olarak dağıtılır.

Projenin litepaper açıklar,

“KCAL jetonları oyun içi jetonlardır… SNEAK satın almak için kullanılır ve bir SNEAK stake ederken koşarak kazanılır.”

FITFI bahisçileri, kullanıcılara kazandıran biletler kazanıyor Giriş yeni koleksiyonların piyasaya sürüldüğü NFT drop etkinliklerine.

Step App, 2021’in dördüncü çeyreğinde başladı ve son beta lansmanından önce 113.000’den fazla kayıtla övündü.

Projeler İnternet sitesi Step App’in, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda diğer katılımcılarla dostane bir rekabet içinde olmalarına yardımcı olmak için “metaverse, artırılmış gerçeklik ve blok zincirinde lider teknoloji tarafından desteklendiğini” söylüyor.

Geçen hafta, Singapur merkezli Crypto.com App, Hong Kong borsasında olduğu gibi FITFI’yi kendi pazarında listeledi huobi.

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe de, fitness odaklı yeni kripto nişinin yatırım potansiyeline dikkat ediyor.

Van de Poppe anlatır 591.500 Twitter takipçisi,

“Kazanmaya yönelik tüm momentum muhtemelen biraz daha yaklaşıyor.

FITFI ve XCAD bekliyorum [XCAD Network] nispeten iyi yapmak için.”

Step App jetonu geçen Salı 0.187 $ değerinde giriş yaptı ve 1 Mayıs’ta %243’lük bir artışa işaret ederek yavaş yavaş 0.642 $’lık zirveye ulaştı.

FITFI o zamandan beri bazı dalgalı düzeltici fiyat hareketlerine tanık oldu, yazı yazarken ve işlem sırasında 0,538 $’a %5,84 düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/dubassy/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap