Yeni Kripto Varlığı, Coin Gel Git Dalgası Gelişirken Bir Günde %40.000 Arttı

 Yeni Kripto Varlığı, Coin Gel Git Dalgası Gelişirken Bir Günde %40.000 Arttı

Bir dizi doge ve Elon Musk temalı meme kripto paraları, riskli doğalarına rağmen piyasaya çıkıyor ve büyük ticaret hacimlerine ulaşıyor.

Perşembe akşamı, Ethereum tabanlı meme parası Dogelon (ELON) patladı büyük bir satışa tanık olmadan önce tek bir günde% 40.000 değer artışı sahnede.

Blockchain izleyicisi AstroTools’a göre, varlık günlük işlem hacminde 100 milyon dolardan fazla kaydetti ve 0,0000002 dolardan bu yana pazar payının çoğunu kaybetmesine rağmen, meme varlığı hala yaklaşık 90 milyon doları elinde tutuyor. değerleme yazarken.

Varlığın yükselişi, Telsa CEO’su Musk’a ve blok zincirine gelen ve ciddi ticaret hacmiyle karşı karşıya olan köpeklere saygı gösteren bir dizi Ethereum tabanlı varlığın ortasında geliyor.

Dogemusk (MUSK) da Cuma günü göründü ve şu anda sadece varlık olmasına rağmen 30 milyon doların üzerinde işlem hacmine ulaştı. tutar Ethereum blockchain izleme aracı Dextools’a göre yaklaşık 1,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri.

Dextools’a göre Cuma günü ortaya çıkan bir başka meme madeni para, yazı olarak 18 milyon dolarlık bir piyasa değeri olan ShibaElon’dur (SELON).

Meme kripto paraları, 2013’te oluşturulan ve kısa süre önce piyasa değeri ile ilk on kripto varlığına girmeyi başaran ve şu anda 30 milyar doların üzerinde değerleme tutan bir meme kripto para olan Dogecoin’in (DOGE) popülaritesini azaltıyor gibi görünüyor.

Dextools’a göre, birkaç gün boyunca, Uniswap’ta en çok işlem gören 10 kripto para listesinde köpekle ilgili bir meme madeni para dalgası tutarlı bir şekilde yer aldı. Yazım sırasında, Uniswap’te en çok işlem gören ilk on Ethereum tabanlı çiftin altısı köpeklerle ilgilidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap