Yeni NFT Platformu için Coinbase Tarafından Dokunulan Ethereum Protokolü, Kripto Yatırımcılarından 70.000.000 $ Artırdıktan Sonra Arttı

 Yeni NFT Platformu için Coinbase Tarafından Dokunulan Ethereum Protokolü, Kripto Yatırımcılarından 70.000.000 $ Artırdıktan Sonra Arttı

Ethereum tabanlı bir merkezi olmayan değişim (DEX) protokolü, yatırımcılardan 70.000.000 $ sermaye ile bir B Serisi finansman turunu kapatıyor.

Blog gönderisinde, 0x Labs ilan edildi Greylock Ventures, Pantera Capital ve Jump Crypto dahil olmak üzere bir dizi kıdemli kripto yatırımcısının yeni finansmanı.

.

0x Labs, NFT sahiplerinin NFT’leri birden fazla blok zincirinde transfer etmesine olanak tanıyan, değiştirilemez token (NFT) takas teknolojisiyle dikkat çeken San Fransisco merkezli bir DEX altyapı sağlayıcısıdır. Geçen hafta Coinbase, yeni değiştirilemez token (NFT) pazarının 0x ile güçlendirileceğini duyurdu.

0x aynı zamanda, bir tür Ethereum tabanlı belirteci başka bir türle takas etmek isteyen kullanıcıları kolaylaştıran eşler arası bir platformdur. ZRX, işlem ücretleri ve yönetim için kullanılabilir.

0x Labs kurucu ortağı ve CEO’su Will Warren, protokolün bir sonraki görevinin “bir sonraki 100x kullanıcı dalgasına katılmayı” içerdiğini söylüyor.

“Entegratörlerden oluşan ekosistemimizi ilk sıraya koyuyoruz çünkü onlar başarılı olursa hepimiz başarılı oluruz. En iyi kripto şirketlerinin çoğu zaten 0x kullanıyor ve güveniyor ve biz de gelecek 100x kullanıcı, işletme ve kurum dalgasını Web3’e dahil ederek misyonumuzdaki bir sonraki büyük adımı atmaya hazırız.”

ZRX, Coinbase duyurusundan sonra %60 ve B Serisi finansman turundan sonra ek olarak %15 arttı.

ZRX, yazı yazarken son 24 saatte %10 artışla 0,82 $’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bilinmeyen adamSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap