Yeni Ortaklık Sayesinde VeChain (VET) Artık Dünya Çapında 2.000.000 Mağazada Ödeme Olarak Kabul Ediliyor

 Yeni Ortaklık Sayesinde VeChain (VET) Artık Dünya Çapında 2.000.000 Mağazada Ödeme Olarak Kabul Ediliyor

Tedarik zinciri odaklı VeChain (VET), kripto ödeme protokolü Alchemy Pay (ACH) ile ortaklık kurduktan sonra dünya genelinde iki milyondan fazla mağazada ödeme olarak kabul ediliyor.

bir göre duyuruVeChain’in yerel tokeni VET artık Alchemy Pay platformu aracılığıyla bir kuruştan daha düşük maliyetli anlık işlemlerle gerçek dünya mal ve hizmetlerini satın almak için kullanılabilir.

“Ortak Alchemy Pay sayesinde VET artık dünya çapında iki milyondan fazla mağazada mal satın almak için kullanılabilir! Gelişmiş düşük karbonlu blok zincirimizi kullanarak, işlemler bir kuruştan daha düşük maliyetlidir ve herhangi bir VeChain cüzdanından saniyeler içinde işlenir.”

Vechain CEO’su ve kurucusu Sunny Lu Mart ayında şunları söyledi: basın bülteni VET’in Alchemy Pay ile ittifakının, bir ödeme aracı olarak faydasını ve benimsenme oranını artırmayı amaçladığını.

“MEÖ’nün Alchemy Pay’in kripto ödeme sistemine entegrasyonu, bir ödeme şekli olarak VET’in gerçek dünyadaki kullanım durumlarını daha da genişletmek açısından önemlidir.

Alchemy Pay kullanarak Visa, Mastercard ve Paypal gibi ana ödeme standartlarını etkinleştirerek, birçok yeni kullanıcı için bir engel olabilecek kripto borsalarının komplikasyonlarını atlayarak doğrudan erişimi mümkün kılarak VET’in ana akım olarak benimsenmesi artacaktır.”

VET, yazı yazılırken 0,049 dolardan el değiştiriyor ve bu, 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,044 dolardan %11,5’lik bir artış gösteriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/KDdesignphoto/WindAwakSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap