Yuga Labs Otherside NFT’ler 285 milyon doları aştı; 175 milyon doların üzerinde ETH gazını yuttu

 Yuga Labs Otherside NFT’ler 285 milyon doları aştı;  175 milyon doların üzerinde ETH gazını yuttu

Yuga Labs’in uzun zamandır beklenen metaverse projesi Otherside Cumartesi günü, 285 milyon ABD Doları üretmek için takas edilemez bir token (NFT) arazi satışıyla giriş yaptı, ancak aynı zamanda yatırımcılara milyonlarca gaz ücretine mal olacak şekilde Ethereum ağını tıkadı.

İlgili makaleye bakın: Bored Apes yaratıcısı, yeni metaverse ‘Otherside’ı piyasaya sürecek

Hızlı gerçekler

Tüccarlar, meta veri deposu projesinde sanal araziyi temsil eden 55.000 “Otherdeeds” NFT’sinden oluşan sınırlı bir tedarik elde etti.
Yalnızca projenin para birimi olan ApeCoin’de (APE) satın alınabilir ve her biri 305 APE’ye veya o sırada yaklaşık 7.000 ABD Dolarına satıldı.
Hem APE hem de NFT’ler Ethereum ağında çalışır ve projeyle ilgili gaz ücretleri 175 milyon ABD dolarının üzerindedir. raporlara göre Etherscan verilerini alıntılayarak.
Yuga Laboratuvarları özür diledi Ethereum ağını tıkamak için ve kendi blok zincirine geçmeyi önerdi.
Lansmandan önce 26.91 ABD$’lık lansman sonrası en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, APE, Yuga Labs’in NFT’lerin Hollanda müzayedesinden ziyade sabit bir fiyattan satılacağını ve 15.86 ABD$’dan işlem göreceğini tweetledikten sonra değer kaybetti. basın zamanında.
Ayrıca lider NFT pazar yeri OpenSea yakın zamanda duyuruldu APE’yi platformunda da kabul edeceklerdi.

İlgili makaleye bakın: Maymun köpeği yiyor, ApeCoin Dogecoin’in büyük gününde parlıyorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap