Yüzlerce Yeni Proje Başlarken Cardano (ADA) Ekosistemi Patlıyor: IOHK

 Yüzlerce Yeni Proje Başlarken Cardano (ADA) Ekosistemi Patlıyor: IOHK

Akıllı sözleşme platformunda yüzlerce yeni kripto projesi ortaya çıktıkça Ethereum meydan okuyucu Cardano’nun (ADA) ekosistemi faaliyetle dolup taşıyor.

Uzun bir Twitter’da iplik, Cardano geliştiricileri Input Output Hong Kong (IOHK), 255.000 takipçisine Cardano ağında kendilerine bir isim yapmak için çeşitli yeni projelerin hazırlandığını söylüyor.

“Sabit paralar, yan zincirler, NFT’ler (karşılıksız tokenler) ve ortaklıklar, fırlatma rampaları ve proje lansmanları, dönüştürücü köprüler… Cardano evreninden gelen tüm haberlerle boğulmak mı?

IOHK, AdaSwap (ASW), MuesliSwap (MILK), ErgoDEX (ERG), MiniswapDEX ve stabilcoin takas ağı WingRiders gibi Cardano’da başlatılan veya yakında piyasaya sürülecek olan çok sayıda merkezi olmayan değişim (DEX) platformunu not ediyor.

IOHK ayrıca, NFT Maker (NMKR), ADANFT, Jam On Bread ve JPG Store gibi birkaç NFT pazarının Cardano’da da bir yuvası olacağını açıklıyor.

IOHK tarafından bahsedilen diğer platformlar arasında otomatik verim optimize edici Genius Yield (GENS) ve rap süperstarı Snoop Dogg ile killeştirilmiş müzik içeriği oluşturmak için ortaklık kuran NFT üreten bir stüdyo olan Clay Nation yer aldı.

Önceki bir LinkedIn’e göre İleti IOHK başkan yardımcısı Tim Harrison tarafından Mart ayı ortası itibariyle Cardano üzerine inşa edilen 517 proje vardı. Harrison, o sırada bunların yaklaşık %35’inin NFT ile ilgili olduğunu, merkezi olmayan değişim protokollerinin ise %6’nın biraz üzerinde olduğunu söylüyor.

“NFT koleksiyonlarından #DeFi kredilerine ve yeni cüzdanlara kadar Cardano üzerine inşa edilen 500’den fazla projeyle Cardano ekosistemi büyümeye devam ediyor. Platformu ileriye taşımaya devam eden tüm IOG ekibine duyurulur. Buraya gelmek için olağanüstü bir yolculuk oldu.”

Cardano, yazı yazılırken 0.96 dolardan el değiştiriyor, gün içinde yüzde 1.3’lük bir kazanç.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vink Fan/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap