Zengin Baba Yoksul Baba Yazar, Bir Ethereum Rakipçisinin Daha Yeni Başladığını Söyledi, Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Öngördü

 Zengin Baba Yoksul Baba Yazar, Bir Ethereum Rakipçisinin Daha Yeni Başladığını Söyledi, Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Öngördü

20 yıldan fazla bir süre önce yayınlanan bir kişisel finans kitabının yazarı, yaklaşmakta olan büyük bir piyasa krizini tahmin ederken kripto portföyünü çeşitlendiriyor.

Stansberry Research ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Zengin Baba Yoksul Baba yazar Robert Kiyosaki soruldu Neden yakın zamanda Solana’yı (SOL) portföyüne eklediğini.

“En iyi anlaşmalar her zaman erken yapılır. İnsanlar ‘Bitcoin’e yatırım yapıyor musunuz?’ dediğinde, [my answer is] evet, 6.000 dolar iken. Solana hala erken ve bu bir ihtimal, uzak bir ihtimal.”

Ethereum’a rakip ve akıllı sözleşme platformu Solana, ölçeklenebilirlik, hız ve düşük işlem ücretleri ile bilinen bir blok zinciri olan piyasa değeri açısından yedinci en büyük kripto varlığıdır.

ABD doları enflasyonu hakkında soru sorulduğunda, bir zamanlar en çok satan yazar, Amerikalıların büyük bir bölümünün, enflasyonun bildiğimiz kadarıyla Amerikan yaşamını onarılamaz şekilde değiştireceğine dair kanıt olarak 1000 dolarına bile sahip olmadığını iddia ediyor.

“Enflasyon yükseliyor ve ortalama bir Amerikalının 1000 doları yok. Amerikalıların yüzde kırkının 1000 doları yok. Yani enflasyon yükseldiğinde, nüfusun %50’sini yok edeceğiz ve işte o zaman devrim başlıyor.”

Kiyosaki, “Amerikalıların %40’ı” iddiasını destekleyecek veya “devrim” ile ne demek istediğini netleştirecek veriler üretemedi.

Mülakatı yapan kişi potansiyel kripto düzenlemesi hakkında soru sorduğunda, kendi kendini finans gurusu ilan eden Big Brother tarzı, düşmanca bir hükümet devralımı konusunda uyardı.

“Bu, hükümet kriptosuna, hükümet Bitcoin’e veya her ne diyorlarsa ona giderlerse… onu takip edecekler.”

Eylül 2021’de yazar, hiçbir zaman gerçekleşmeyen “Ekim ayında gelen dev bir borsa çöküşünü” öngördü. Kiyosaki, o zamandan beri tahminlerini ikiye katladı ve “dünya tarihindeki en büyük borsa çöküşünü” öngördü. Yazma sırasında, böyle bir çöküş henüz gerçekleşmedi. Kiyosaki, böyle bir çöküşün yakın olduğunu savunuyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sergey NivensSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap