Zengin Baba Yoksul Baba Yazar Endişe Verici Ekonomik Uyarıda Bulundu, Bitcoin İçin Her Şey Dahil Fiyat Hedefini Açıkladı

 Zengin Baba Yoksul Baba Yazar Endişe Verici Ekonomik Uyarıda Bulundu, Bitcoin İçin Her Şey Dahil Fiyat Hedefini Açıkladı

Kişisel finans yazarı Robert Kiyosaki, tüm bir Amerikalı neslinin eşi görülmemiş bir ekonomik acıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor.

yeni bir yuvarlak Küresel piyasaların durumu hakkında Kiyosaki, kalıcı enflasyona ve eksiklikler sosyal güvenlik ve sağlık hizmetleri finansmanında, çok sayıda bebek patlaması yaratacağına inandığı temel faktörler olarak.

“En büyük kaybedenler, insanların asla kaybolmamasıdır. Bunlar şu anda 401k’lerinde oturan insanlar. Benim neslim. Eski nesil. Başları ciddi dertte…

Bebek patlamaları en büyük kaybedenler olacak çünkü onlara hata yapmamaları öğretildi ve henüz kaybetmediler. Çok kolay yaşadılar. 70’lerde piyasaya girdiklerinde borsa yükseliyor, konut piyasası yükseliyordu. ABD, 71’de altın standardından çıktı. Yani bebek patlamaları tüm neslin en büyük saldırısını alacak. Gerçekten üzücü. geldiğini görebiliyorum.”

Kiyosaki, Bitcoin’in (BTC) 2020’nin sonlarından bu yana görülmeyen seviyelere düşmesinin ardından bir fırsat algıladığını söyledi.

Kişisel finans kitabının yazarı Zengin Baba Yoksul Baba diyor Bitcoin’in bu hafta başında 26.700 $ ile 52 haftanın en düşük seviyesine düşmesi “harika bir haber”.

Sonuç olarak Kiyosaki, amiral gemisi kripto varlığının 20.000 dolara daha da düşebileceğini ancak Bitcoin’in 17.000 dolarlık fiyat seviyesinde güçlü bir destek bulmasını beklediğini söylüyor.

Bu noktada Kiyosaki, pazara tam gaz dalmayı planladığını söylüyor.

“BITCOIN ÇIKIŞI. Harika haber. Önceki tweet’lerde belirtildiği gibi, Bitcoin’in 20.000 dolara düşmesini bekliyorum. Ardından, 17.000 $ olabilecek dip testi bekleyecek. Dibin içeride olduğunu anladığım an, kamyonu yedeklerim. Kazalar zengin olmak için en iyi zamanlardır. Dikkatli ol.”

Bitcoin, yazı yazılırken 30.428 dolardan işlem görüyor ve bu, 2021 yılının Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan yaklaşık %55 daha düşük.

Yazar, bu haftanın başlarında dedim ABD federal hükümetinin üst düzeylerinde yetersizlik olarak algıladığı şey nedeniyle Bitcoin’in üstün geleceğine inanıyor.

Kiyosaki ayrıca bu haftanın başlarında YouTube’da şunları söyledi: kanal Bitcoin’in yanı sıra, daha fazla birikmeden önce Ethereum (ETH) fiyatının daha da düşmesini bekliyor.

“Hala biraz Bitcoin ve Ethereum sahibiyim. Ancak daha fazlasını satın almadan önce fiyatın düşmesini bekliyorum, hem Bitcoin hem de Ethereum’da başka bir pozisyon alın.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Bystrov
Yorum Yap