Zengin Baba Yoksul Baba Yazar, ‘Her Şeyin Bozulması’ Yaklaşıyor, Altın, Gümüş ve Bitcoin’in ABD Dolarından Çok Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi

 Zengin Baba Yoksul Baba Yazar, ‘Her Şeyin Bozulması’ Yaklaşıyor, Altın, Gümüş ve Bitcoin’in ABD Dolarından Çok Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi

Zengin Baba Yoksul Baba yazar Robert Kiyosaki, ABD için ufukta büyük bir depresyon olabileceğine inanıyor.

Buna göre kiyosakiDünyanın artan borçları ve Rusya ile Ukrayna arasındaki jeopolitik gerilim, büyük bir ekonomik gerilemeyi hızlandırabilir.

“HER ŞEY BUBBLE, HER ŞEYE DÜŞÜYOR. Bu şimdiye kadarki en büyük depresyonun başlangıcı olabilir mi? Endişeliyim.”

Cambridge House International CEO’su ve başkanı Jay Martin ile yeni bir röportajda, Kiyosaki diyor enflasyonun yoksullar ve orta sınıf için işleri daha da kötüleştirdiği.

“Bence insanlar, enflasyonun burada olduğu ve enflasyonun kalıcı olabileceği konusunda uyanıyor ve enflasyonla ilgili sorun şu ki, benim kişisel meselem, zengini daha zengin yapar ama fakiri daha fakir yapar, yani kelimenin tam anlamıyla daha fakir. O zaman en çok orta sınıf etkilenir ve beni ilgilendiren şey…”

Enflasyondan korunmak için petrole büyük yatırım yaptığını söylüyor.

“Ben bir petrol adamıyım. Bir sürü petrole sahibim… Bunu biliyor musunuz bilmiyorum ama petrol, ekinlerin büyümesini sağlayan şey gübre ve gübre sağlıyor, bu yüzden gıda fiyatlarının yükseldiğini ve gıdayı süpermarketlere götürmenin maliyetini göreceksiniz. Bütün bunlar, daha da kötüleşecek.”

Kiyosaki, ABD doları satın alma gücünü kaybederken altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) konusunda da yükseliş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor.

“Altın konusunda çok iyimserim. Sadece ons değil, tonlarca altının kontrolü bende ve çünkü benim için altın Tanrı geldiğinden beri para, altın ve gümüş Tanrı’nın parası, Bitcoin insanların parası.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DM7
Yorum Yap