Zincir Üzerindeki Verilere Göre Ethereum Balinaları, Dogecoin Rakibi Shiba Inu’nun Merkezinde Kripto Pazarının Ortasında Saldırıyor

 Zincir Üzerindeki Verilere Göre Ethereum Balinaları, Dogecoin Rakibi Shiba Inu’nun Merkezinde Kripto Pazarının Ortasında Saldırıyor

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, veriler çoğu SHIB yatırımcısının su altında kaldığını öne sürerken bile memecoin Shiba Inu’yu (SHIB) yutuyor.

yeni bir göre cıvıldamak Balina izleme web sitesi WhaleStats’tan SHIB, ilk 500 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto varlığı olarak ETH katman-2 ölçekleme çözümü Polygon’u (MATIC) geride bıraktı.

“Tam girişte: SHIB, ilk 500 ETH balinası arasında en çok işlem gören token için MATIC’i çevirdi.”

Kaynak: Balina İstatistikleri

Veri izleyici şuraya gider: söylemek En iyi 5.000 Ethereum cüzdanının toplu olarak 1.46 milyar dolarlık Shiba Inu jetonlarına sahip olduğunu.

Yatırımcı grubu arasında ayrıca popüler olan FTX Token (FTT), popüler FTX kripto para borsasının yerel varlığıdır, çünkü derin cepli cüzdanlar 1,22 milyar dolar değerinde FTT’ye sahiptir.

FTT, FTX ekosistemini güçlendirerek, diğer faydaların yanı sıra tüccarlara daha düşük ticaret ücretleri ve indirimler sağlar.

SHIB tarafından gölgede bırakılmış olsa da, Polygon ETH balinaları arasında 332,59 milyon dolarlık popüler bir varlık olmaya devam ediyor.

Kripto analitik firması IntotheBlock raporlar SHIB sahiplerinin %52’sinin şu anda piyasa genelindeki son kripto satışları ışığında başlangıçta ödedikleri fiyatın altında bir fiyatta token tuttuğunu söyledi.

Buna karşılık, firma diyor Rakip köpek temalı altcoin Dogecoin’deki (DOGE) yatırımcıların %57’si şu anda kâr ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/KDdesignphoto/Jackie Niam/Vladyslav SeverynSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap