Zombie Zoo Keeper, Pen-Pineapple-Apple-Pen yapımcısı NFT için bir araya geldi

 Zombie Zoo Keeper, Pen-Pineapple-Apple-Pen yapımcısı NFT için bir araya geldi

Japon şarkıcı-söz yazarı ve 2016’nın küresel sansasyonu Pen-Pineapple-Apple-Pen’in (PPAP) yaratıcısı Pikotaro, benzersiz bir film yaratmak için dokuz yaşındaki ünlü mantarsız token (NFT) sanatçısı Zombie Zoo Keeper ile birlikte çalışıyor. NFT projesi.

İlgili makaleye bakın: Japonya’nın haberci uygulaması LINE, NFT pazarını başlattı

Hızlı gerçekler

“Zombie Zoo to PIKOTARO DESU” adlı yeni müzik videosu, Los Angeles merkezli Web 3.0 (Web3) başlatma paneli OP3N’de barındırılacak. 13 milyondan fazla abonesi olan popüler bir YouTuber olan Wengie, videoyu yönetiyor. “PikoZoo” NFT sahiplerine tam müzik videosuna özel erken erişim verilecek – her biri 0,08ETH (240,09 ABD Doları) fiyatla sınırlı sayıda NFT’ler olarak yeni müzik videosunun toplam 1 bin karesi basılacak. Yaratıcı proje OP3N’ye göre Web2 ve Web3’ü temsil eden iki simge bir araya geldiğinden Japonya’da yeni bir eğlence çağını işaret ediyor. NFT’nin ön satışı Salı 12:00 Japonya Standart Saati (JST) ve ardından 28 Nisan 12:00’de halka açık satış başlayacak.

İlgili makaleye bakın: Japon milyarder Yusaku Maezawa uzaydan NFT yayınladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap